dokukil

 

 

Mimo zaawansowanych technik ochrony wewnętrznej firm i urzędów, najwięcej informacji wypływa w postaci niezutylizowanych dokumentów zawierających informacje niejawne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno klientów indywidualnych, jak również jednostek samorządu terytorialnego, administracji publicznej, instytucji finansowych, zakładów przemysłowych i innych podmiotów gospodarczych oferujemy usługę profesjonalnego niszczenia dokumentów.

Zapewniamy Państwu w pełni kompleksową usługę, zgodną z polskim ustawodawstwem i europejską marką docukill, która oprócz niszczenia dokumentów obejmuje ważenie, załadunek oraz transport z siedziby klienta do zakładu. Cały proces jest monitorowany, a pojazdy przewożące dokumenty są wyposażone w lokalizator GPS.

Niszczone przez nas dokumenty są rozdrabniane na cząstki o wielkości 4,5 x 40-70 mm oraz sprasowanie za pomocą maszyny niszcząco-prasującej HSM SP 4980V. Daje to 100% gwarancję, że dane nie będą możliwe do odzyskania. Potwierdzeniem rzetelności wykonanej usługi jest zaświadczenia o zniszczeniu. Wystawiamy również karty przekazania odpadu. Na życzenie klienta cały proces niszczenia dokumentów może być nagrywany lub odbywać się w jego obecności.

GodłoZAZ (Q) JPEG1

Nasza wysokiej jakości profesjonalna usługa niszczenia dokumentów została wyróżniona godłem marketingowym „Godne polecenia”.

 

 

Zakład Aktywności Zawodowej
Ul. Wiejska 114
37-630 Oleszyce
Tel.: 16 631 50 20
e-mail: biuro@zaz-oleszyce.pl